نشست هم اندیشی اشتغال توسعه روستایی دیر

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، نشست هم اندیشی اشتغال توسعه شهرستان دیر با حضور دکتر سالاری- استاندار، معاونین استاندار، فرماندار، مدیران کل دستگاه های اجرایی استان

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، نشست هم اندیشی اشتغال توسعه شهرستان دیر با حضور دکتر سالاری- استاندار، معاونین استاندار، فرماندار، مدیران کل دستگاه های اجرایی استان و دیگر مسئولین برگزار گردید. در این نشست دکتر سالاری ضمن تبریک دهه فجر اظهار داشت: دهه فجر نقطه عطفی در تاریخ ما بوده و شاخصه انقلاب هم مردمی بودن آن است.
وی افزود: با بیان اینکه تمرکز و هدف ما از این نشست‌ها بر مسئله اشتغال روستایی است، اظهار داشت: اگر در روستاها همه امکانات رفاهی و خدماتی را فراهم کنیم و اما اشتغال نباشد مشکلات اساسی حل نمی‌شود.د
ایشان تاکید کرد: مهم ترین منبع ما در استان که صدها برابر نفت و گاز می‌ارزد منابع انسانی است که توجه کمی به این منبع داریم.
وی با اشاره به طرح‌های مختلف ورزشی در روستاها از جمله طرح ۱۰۰۰ بیان داشت: ۱۳۷ زمین ورزشی در روستاهای مختلف استان احداث و بوستان‌های امید هم به صورت عادلانه در روستاهای مختلف با همکاری بنیاد مسکن در دست اجرا داریم.
استاندار بوشهر اظهار داشت: نکته قابل توجه این است که دهیاران مسوولیت این زیرساخت‌های ورزشی در روستاها را بر عهده بگیرند و با سلیقه خود نحوه استفاده از آن را مدیریت کنند.

Print Friendly, PDF & Email