نقش اساسی روابط عمومی ها

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: مدیرکل روابط عمومی بنیاد مسکن کشور در حاشیه بازدید……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: مدیرکل روابط عمومی بنیاد مسکن کشور در حاشیه بازدید از بنیاد مسکن استان از روابط عمومی دیدن نمودند.
رضائی ضمن تشکر از عملکرد و فعالیت روابط عمومی در جهت انعکاس اخبار بنیاد مسکن گفت: امروزه روابط عمومی، زمان و مکان ندارد و موضوعی که باید به آن توجه کنیم تخصصی شدن روابط عمومی می باشد.
مدیرکل روابط عمومی بنیاد مسکن کشور اظهارداشت: از مهمترین وظایف روابط عمومی، رابطه با انواع گروه رسانه ای، ارتباط سازمانی، امور عمومی و ……. می باشد. همچنین خواستار مشخص شدن رابطین روابط عمومی و تقویت و آموزش آنها درشعب بنیاد مسکن استان ها شدند و از عدم همکاری و هماهنگی برخی از مدیران و معاونین با روابط عمومی ابراز تأسف نمودند.
وی در ادامه به نقش تبلیغات و اطلاع رسانی در معرفی بنیاد مسکن تأکید و بیان داشت امروزه تبلیغات در این زمینه نه تنها هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری محسوب می شود. پس برای معرفی عملکرد و فعالیت های بنیاد مسکن بیائیم با خود عهدی ببندیم که تک تک پرسنل بنیاد مسکن استان ها یک روابط عمومی باشند.
در پایان رضائی از یکپارچه کردن تمام سایت های بنیاد مسکن استان ها صبحت نمود و ابراز کرد این کار ضریب امنیتی سایت ها را ارتقاء خواهد داد و همچنین مشکلاتی که از طرف شرکت های سازنده بوجود می آید جلوگیری خواهد نمود.

IMG_4014

Print Friendly, PDF & Email