نماینده دشتستان: ساماندهی رودخانه‌های فصلی دشتستان با جدیت دنبال شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی مشکلات مردم در بخش شبانکاره گفت: ساماندهی رودخانه‌های فصلی دشتستان با جدیت دنبال شود.

ابراهیم رضایی در نشست دهیاران بخش شبانکاره از توابع شهرستان دشتستان اظهار داشت: شبانکاره در بخش‌های کشاورزی و آب دچار چالش‌های جدی است که باید حل شود همچنین احداث سد از وقایعی است که باید در این زمینه به صورت کارشناسی پیگیری و اجرا شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: قیر رایگان، وام مسکن محرومان و بازنگری و اجرای طرح هادی از خواسته‌های اهالی بخش شبانکاره است که ضروری است بنیاد مسکن استان همچون گذشته به صورت جهادی در این زمینه عمل کند.

وی با اشاره به همکاری‌های دهیاران با بنیاد مسکن در اجرای پروژه‌های عمران روستایی، تاکید کرد: دهیاران باید همکاری بیشتری با این نهاد انقلابی داشته باشند تا اقدامات خوبی برای روستاها در بخش شبانکاره صورت گیرد.

وی با اشاره به افزایش هزینه‌های بخش کشاورزی گفت: متأسفانه علی‌رغم پیگیری‌های زیادی که کردیم اما آب بهایی هنگفت اضافه شد که شرمنده کشاورزان شدیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سال گذشته نیز به دلیل عدم مدیریت صحیح در بخش آب اعتراضات گسترده کشاورزان را در پی داشت که باید از تکرار آن جلوگیری شود.

رضایی خاطرنشان کرد: ساماندهی رودخانه‌های فصلی باید در دستور کار قرار گیرد.

وی گفت: آبیاری نوین در بخش شبانکاره که در سفر مهرماه رئیس جمهور به استان تصویب شد جهت تخصیص اعتبار و اجرا به صورت جدی پیگیری خواهم کرد.

نشست دهیاران بخش شبانکاره از توابع شهرستان دشتستان با حضور نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و بخشدار شبانکاره برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email