نماینده دشتستان: پیشگیری از بحران سیل دشتستان خوب نبود/ لزوم جبران خسارت‌ها

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم جبران خسارت‌های واردشده به سیل زدگان دشتستان، گفت: در پیشگیری از بحران سیل دشتستان خوب عمل نشد.

ابراهیم رضایی ر نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان دشتستان اظهار داشت: گلایه داریم چراکه در پیشگیری از حادثه سیل در شهرستان دشتستان خوب عمل نشده است.

وی با تاکید بر اینکه هشدارهای مدیریت بحران باید جنبه عملیاتی داشته باشند، خاطرنشان کرد: خسارت‌های بسیار زیادی به مردم در نقاط مختلف شهرستان دشتستان وارد شده است.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از زمان بارش باران بازدیدهایی را از نقاط مختلف شهرستان داشتیم و مشاهده شد که خسارت‌های خیلی زیادی به مردم وارد شده است.

وی با تاکید بر لزوم برآورد دقیق خسارت‌های وارد شده به مردم در شهرستان دشتستان تصریح کرد: باید پس از برآورد خسارت‌ها نسبت به جبران آن اقدام شود.

رضایی با اشاره به اینکه خانه‌ها و مغازه‌های مردم، بخش کشاورزی و کسب و کار مردم با آسیب جدی روبرو شده است، خواستار تلاش جدی و سریع دولت برای کمک به حادثه‌دیدگان شد.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی خواستار آسیب‌شناسی این بحران شد و اضافه کرد: باید آسیب‌شناسی انجام شده و ایرادات رفع شود تا شاهد تکرار این حوادث تلخ نباشیم.

Print Friendly, PDF & Email