نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن: تأمین مسکن محرومین در استان بوشهر با جدیت بیشتری پیگیری شود

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تأمین مسکن محرومین در استان بوشهر با جدیت بیشتری پیگیری شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ حجت الاسلام حسین روحانی نژاد صبح سه‌شنبه در ارتباط ویدئوکنفرانسی با مراسم معارفه نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: شاهد اقدامات بسیار خوبی از سوی بنیاد مسکن در استان بوشهر هستیم.

وی اضافه کرد: فعالیت‌های صورت گرفته از سوی بنیاد مسکن در استان بوشهر رضایت‌بخش است و انتظار می‌رود در بسیاری از شاخص‌ها در کشور جایگاه بهتری داشته باشد. تعامل و همراهی مدیران ارشد استان بوشهر با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قابل تقدیر است.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه فعالیت‌های بنیاد مسکن برای محرومیت‌زدایی است، بر همین اساس در بخش تأمین مسکن محرومین باید با جدیت بیشتری پیگیری کرد.

وی بیان کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هرگاه در حوزه‌های عمران روستایی و بخش مسکن ورود کرده عملکرد موفقی داشته و توانسته واحدهای مسکونی مقاوم و باکیفیتی را به متقاضیان تحویل دهد.

روحانی‌نژاد افزود: امیدوارم نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر که پیش از این از فعالان گروه‌های جهادی بوده، با بسیج کردن شبکه‌های مردمی جهت همکاری و همراهی در پروژه‌ها و فعالیت‌های بنیاد مسکن، ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر و فعالیت‌های فرهنگی در این اداره کل، همچون گذشته گام‌های مؤثری برداشته شود.

در این مراسم حجت الاسلام محمود پارمان از فعالان گروه‌های جهادی استان به عنوان نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر منصوب و معارفه شد.

Print Friendly, PDF & Email