هفته دولت فرصتی برای بیان دستاوردهاست

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با صدور پیامی فرا رسیدن هفته دولت را تبریک گفت.

 

پیام صادره از سوی مهندس حمید حیدری بریدی، به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت به شرح زیر است.

نامگذاری هفته اول شهریور ماه، به نام هفته دولت یادآور نام و یاد شهیدان والا مقام رجایی و باهنر و تمام کسانی است که دلسوزانه در راه خدمت به هموطنان انسانیت را به تصویر کشیده و مسیر رشد و ترقی، عمران و آبادانی و پیشرفت همه جانبه کشور را هموار نموده اند.

بی تردید همه باید با پیروی از فرامین رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی و با وحدت و خرد جمعی در کمال دلسوزی و صداقت و با تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری شهدای دولت و منش آنان، در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی گام بردارند.

هفته دولت فرصت مناسبی است تا مردم قدرشناس ایران اسلامی با دستاوردها و تلاش های ادارات و نهادها آشنا شده و باور داشته باشند که مسئولان خدمت به مردم و ایجاد جامعه ای سراسر امید و شور و نشاط را اولویت و سرلوحه کار خود قرار داده اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه مسئولان و کارمندان خدوم و متعهد و بویژه کارمندان و کارگزاران دولت در استان بوشهر و اداره کل بنیاد مسکن تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون این عزیزان را در ارائه خدمات شایسته به کشور و مردم عزیزمان از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

 

حمید حیدری بریدی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر

Print Friendly, PDF & Email