همایش آسیب شناسی ماهواره در تنگستان

احمدی منفرد مدیربنیاد مسکن شهرستان تنگستان بعنوان دبیر این همایش گفت: خانواده ها با اثرات و مضرات ماهواره……….

احمدی منفرد مدیربنیاد مسکن شهرستان تنگستان بعنوان دبیر این همایش گفت: خانواده ها با اثرات و مضرات ماهواره بر اندیشه ها و تفکرات فرزندان بویژه نسل جوان آشنا می شوند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: احمدی منفرد مسئول کانون بسیج مهندسین شهرستان تنگستان از برگزاری همایش آسیب شناسی ماهواره تحت عنوان دجالواره ویژه مهندسین بسیجی و اعضای خانواده آنها در هفته دفاع مقدس خبرداد.43755101102(1)وی افزود: در این همایش خانواده ها با اثرات و مضرات ماهواره بر اندیشه ها و تفکرات فرزندان بویژه نسل جوان آشنا می شوند.
وی اظهار کرد: منشأ ایجاد حقارت، ترویج بی‌اعتقادی، لذت‌جویی، مدگرایی و … از رسانه‌های بیگانه و ماهواره به وجود آمده است که در این راستا طی سال‌های اخیر موضوع مقابله با ماهواره و رسانه‌های بیگانه در دستور کار روشنگری و گفتمان‌سازی بسیج قرار گرفته است.
در ادامه گفت: شبکه های ماهواره ای در قالب میان برنامه ها و آگهی ها، مظاهر ضد اخلاقی را تبلیغ می کنند و این رسانه، همچون دیگر ابزار پیشرفت می تواند به آرمان های تعالی بخش انسان ها و جوامع خیانت کند که در حال حاضر بیشترین خیانت ماهواره در ایجاد و رواج فساد و فحشا در میان جوانان است.
احمدی منفرد ضمن دعوت از کلیه مهندسین بسیجی و آحاد مردم جهت شرکت در این همایش گفت: همایش دجالواره به مناسبت هفته دفاع مقدس وبا موضوع آسیب شناسی ماهواره ( دجالواره ) با هدف مقابله با جنگ نرم و باحضور مسئولین ادارات و مهندسین بسیجی شهرستان بهمراه خانواده هایشان در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تنگستان برگزار می گردد.

Print Friendly, PDF & Email