همکاری بنیاد مسکن و کمیته امداد

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: جلسه ای مشترک به منظور تأمین مسکن مددجویان کمیته امداد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر: جلسه ای مشترک به منظور تأمین مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی با حضور حیدری سرپرست بنیاد مسکن، محبی مدیر کل کمیته امداد استان، مهندس زارعی معاون عمران روستایی استان، مهندس زارعی مدیربنیاد مسکن شهرستان، مهندس اکبری کارشناس مسکن شهری ، مهندس قائدی و فرار مسئول مسکن و اشتغال کمیته امداد امام خمینی برگزار گردید.
در ابتدا محبی مدیرکل کمیته امداد استان از خدمات و توجه ویژه بنیاد مسکن به روستائیان تشکر نمود و گفت : بنیاد مسکن با توجه به کسب تجارب و داشتن اطلاعات دقیق تر در زمینه توسعه و عمران و آبادی روستاها، همچنین با استفاده از یافته های عملی خود، می تواند کمیته امداد را در جهت خدمات رساندن بیشتر به روستائیان یاری نماید.
ایشان تأمین مسکن مناسب در سطح روستاهای با جمعیت زیر ۲۰ هزار نفر و اشتغال در روستاها را از محورهای مهم کمیته امداد دانست.
در ادامه حیدری سرپرست بنیادمسکن استان در خصوص پرداخت تسهیلات روستایی نکاتی را یاد آور شد و گفت: ما       می توانیم برنامه ریزی لازم را با توجه به نیاز کمیته امداد استان انجام دهیم.

IMG_4013مهندس زارعی معاون عمران روستایی از خدمات بنیاد مسکن مطالبی را یاد آور شدند وافزود: یکی ازمشکلات اساسی در روستاها، نگهداری از احداث فضای عمومی و پارک ها، بعد از بهره برداری می باشد. وی پیشنهاد استفاده ازمددجویان کمیته امداد را در حقظ و نگهداری کارهای انجام شده مطرح نمود و اظهار داشت این امر باعث ایجاد زمینه اشتغال و تهیه مسکن را برای این قشرآسیب پذیر دربر خواهد داشت.
در پایان مهندس قائدی و مهندس فرار نیز در خصوص مسکن و اشتغال مددجویان صحبت های لازم را ارائه نمودند و قرار شد برای تکمیل صحبت ها جلسه دیگری برگزار شود.

Print Friendly, PDF & Email