پیام تبریک مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر به مناسبت هفته دولت و روز کارمند پیامی را صادر کرد.

متن پیام حمید حیدری بریدی به شرح زیر است:

به نام خالق هستی
هفته اول شهریور در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور یک دولت مکتبی و مردمی و شهادت دو تن از رادمردان ایران اسلامی شهیدان رجایی و باهنر است و چه شیرین است که نام و خاطره آنان که تجلی راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم اند، به عنوان الگو و سرمشق ماندگار باشد. تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور ماندگاری بزرگ مردانی است که خدمتگزاری بی ادعا؛ سیره، منش و روش آنان بود.
در این راستا چه نیکوست که دولتمردان و خدمتگزاران به مردم غیور ایران زمین برای ادامه دادن راه شهیدان والا مقام هم قسم شوند، برای ساختن ایرانی مقتدر، ایرانی استوار، ایرانی آباد و ایرانی آزاد.
اینجانب ضمن تبریک هفته دولت، فرصت را غنیمت شمرده روز چهارم شهریور ماه که به پاس تجلیل از زحمات کارمندان عزیز به نام روز کارمند نام گذاری شده را به تمامی کارکنان پرتلاش تبریک عرض نموده و ضمن قدردانی از زحمات صادقانه آنها، از درگاه خداوند متعال برای تمامی همکاران گرامی آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون را دارم و امیدوارم با کمک و همکاری همه کارکنان در بهبود کیفیت کلیه فعالیتها و جلب رضای باری‌تعالی و مردم عزیز موفق‌تر از گذشته حرکت نمائیم.
توفیقات روزافزون شما همکاران گرامی و خانواده محترمتان را در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

 

حمید حیدری بریدی
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر

Print Friendly, PDF & Email