پیشرفت ۹۲ درصدی طرح مسکن مهر در شهرهای استان بوشهر

سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: در اجرای ۱۲ هزار و ۶۵۷ واحد مسکونی در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت استان بوشهر تاکنون ۹۲ درصد پیشرفت دارد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، سرپرست بنیاد مسکن استان در نشست بررسی طرح‌های عمرانی با اشاره به اجرای طرح‌های امید روستایی گفت: در اجرای این طرح ۴۰۰ روستای استان بوشهر دارای بوستان می‌شوند که در این بوستان‌ها زمین والیبال، تنیس روی میز، سالن آمفی تئاتر و پارک بازی ایجاد خواهد شد. و با اشاره به احداث ۱۳۷ زمین چمن مصنوعی ورزشی در دو سال گذشته در روستاهای بالای ۱۰۰۰ و ۵۰۰ نفر جمعیت نشاط و شادابی را جوانان روستای به ارمغان آورده است.
حیدری، با اشاره به ساخت ۱۲ هزار و ۶۷۵ مسکن مهر در  شهرهای زیر۲۵ هزار نفر جمعیت استان بوشهر گفت: تاکنون این طرح ۹۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. و افزود: احداث این واحدها در شهرهای کوچک به چهار روش ساخته شده است و اغلب این واحدها در قالب تعاونی‌های مسکن، مشارکت سه جانبه، خیرین مسکن ساز و واحد خود مالک ساخته شده است.
سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با اشاره به طرح مقاوم‌سازی منازل روستایی استان بوشهر بیان کرد: در اجرای این طرح دو هزار و پانصد واحد مسکونی روستایی با پرداخت تسهیلات کم‌بهره مقاوم‌سازی شد. و از اجرای طرح آسفالت معابر روستایی خبر داد و تصریح کرد: با تخصیص ۱۸ هزار تن قیر رایگان ۹۰ کیلومتر از معابر روستایی استان بوشهر آسفالت شد.

IMG_6871

2 (Copy)

Print Friendly, PDF & Email

۲ comments

 1. مردم هنوز خونه ندارن اونوقت دنبال چمن روستایی هستید.مسکن مهر نوروز آباد گناوه رو رها کردین مگه مسئولیتش با بنیاد مسکن نیست؟

  • روابط عمومی بنیاد مسکن استان

   باسلام
   هم استانی گرامی، متولی مسکن مهر نوروز آباد گناوه را از طریق اداره راه و شهرسازی پیگیری نمائید.
   باتشکر – قمری