پیشرفت ۷۵ درصدی بازسازی در مناطق زلزله زده دشتستان

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از روند پیشرفت بازسازی مناطق زلزله زده دشتستان اعلام رضایت نمود…….

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر در آیین بهره برداری از منازل بازسازی شده در دشتستان، مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی از واحدهای احداثی و ۸۵ درصد پیشرفت از واحدهای تعمیری خبرداد.

IMG_7326

وی افزود: در بازسازی دشتستان، با توجه به مشارکت مردم و انجام برنامه های تدوین شده، بزودی همه واحدهای خسارت دیده بازسازی و ایمن سازی خواهند شد.
رئیس بنیاد مسکن در این مراسم بصورت نمادین از ۴ واحد بازسازی شده در شهرهای برازجان و آبپخش و ۴ واحد در دو روستای سربست و دهقاید با حضور معاون بازسازی بنیاد مسکن کشور، سرپرست بنیاد مسکن استان، معاون عمرانی فرمانداری دشتستان، مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتستان و دیگر مسئولین شهرستان افتتاح و از تعدادی منازل در دست احداث دشتستان بازدید بعمل آوردند و از نزدیک عملیات بازسازی این منازل را مورد بررسی قرار دادند.

IMG_7437

IMG_7343
IMG_7396

مهندس تابش افزود حدود ۱۰ ماه از زلزله دشتستان می گذرد و اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهت بازسازی منازل آسیب دیده از زمان سفر رئیس جمهور به شهر برازجان به نحوی صورت گرفته است که امروز شاهد پیشرفت خوبی در این مناطق هستیم.

ایشان با ابراز خرسندی از روند پیشرفت بازسازی و تعمیرات منازل زلزله زده بیان داشت: مشارکت مستقیم مردم در امر بازسازی منطقه دشتستان یکی از اصولی ترین طرح های بازسازی بنیاد مسکن کشور می باشد و منازل احداث شده از استانداردهای خوبی برخوردار می باشند و مقاوم سازی مناسبی در این منازل صورت گرفته است.
در حاشیه افتتاح منازل احداث شده هدایایی از طرف مهندس تابش به هشت خانواده که منزل آنها مورد بهره برداری قرار گرفت، اهدا گردید.

IMG_7329

IMG_7442 IMG_7425
IMG_7372

IMG_7338 IMG_7334 IMG_7348

IMG_7362 IMG_7432 IMG_7412 IMG_7453

Print Friendly, PDF & Email