کار برای مردم، حق طبیعی مردم است

رستمی معاون عمرانی استانداری بوشهر گفت: هدف ما این است که کار برای مردم و در شأن آنان انجام دهیم و این حق طبیعی مردم است…

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر:  نشست هم اندیشی جهت بررسی مشکلات نقشه های ترسیم شده واحد های آسیب دیده از زلزله با حضور معاون عمرانی استاندار، فرماندار دشتستان، مدیر کل بنیاد مسکن و رئیس سازمان نظام مهندسی بوشهر و دشتستان در فرمانداری برگزار گردید.

مهندس رستمی با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی باید پرچمدار ساخت مسکن مقاوم در شهر و روستا باشد  و برای ساخت هر واحد مسکونی  باید به  گونه ای عمل کند که حداقل برای ۲۰ سال دغدغه ای نداشته باشیم.

وی با اشاره به زلزله اخیر دشتستان بیان داشت: بنیاد مسکن در این زمینه فعالیت های مطلوبی داشته و ظرفیت خوبی برای استان و شهرستان دشتستان ایجاد کرده است. تلاش بنیاد مسکن برای ساخت مسکن مقاوم در کوتاهترین زمان قابل تقدیر است وهدف ما این است کاری که در شأن مردم می باشد انجام دهیم و این حق طبیعی مردم است.  مسئولین همت کنند از فرصت پیش آمده برای ساخت واحد های آسیب دیده به بهترین شکل بهره ببرند.

معاون عمرانی استاندار افزود: در ارتباط با موانع قانونی و حقوقی در خصوص نقشه های ترسیم شده فقط در شهر برازجان مشکلاتی وجود دارد و در سایر شهرهای دشتستان در این زمینه مشکلی نداریم.

مهندس فرزانه مدیر کل بنیاد مسکن استان در این نشست اشاره ای به زلزله اخیر دشتستان داشت و تعداد پرونده های ارسال شده به بنیاد مسکن را ۶ هزار و هشت واحد اعلام نمود وگفت: رسیدگی به این پرونده ها در همه مناطق شهرستان دشتستان بجز شهر برازجان آغاز شده و اقدامات لازم در دست اجرا است.

IMG_4961

IMG_4963

IMG_4185

 

Print Friendly, PDF & Email