کلنگ زنی طرح هادی روستای گزلوری دیلم

اختصاص اعتبارات به دهیاری ها ازمحل ارزش افزوده و سایرمنابع یکی ازخدمات مهم دولت تدبیر وامید بشمار می آید…..

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر فرماندار شهرستان دیلم در آئین کلنگ زنی طرح هادی روستای گزلوری بیان داشت اعتبارات اختصاص داده شده به دهیاری ها از محل ارزش افزوده و سایر منابع، بی سابقه بوده و بیش از۵۰ درصد اعتبارات تخصیص یافته، پرداخت شده اند و این مهم از خدمات دولت تدبیر و امید بشمار می آید.
قائدی فرماندار دیلم گفت با همدلی، توسعه، شتاب می گیرد و یکی از نشانه های پیروزی انقلاب اسلامی نیز، وحدت واتحادی بود که در زیر سایه امام خمینی (ره) بوجود آمد. و این نوید را به مردم دادند که در سال آینده با اعتبارات خوبی که پیش بینی شده بیش از پیش به وضعیت روستاها توجه خواهد شد.
در ادامه مهندس رستگار ضمن بیان گزارشی از اعتبارات بنیاد مسکن شهرستان دیلم در بخش روستایی گفت ۲میلیارد و۳۵۰میلیون ریال روستای عامری، ۲میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال پارک جنگلی عامری، ۴میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال روستاهای سیاهمکان و حصار، همچنین روستاهای بیدو، گزلوری، بُنه خاطر، مظفری، گاوزرد، والفجر، چاه تلخ و لیلتین ۴میلیارد و ۴۰۰میلیون ریال و برای مخلوط ریزی معابر روستاها ۲میلیارد ریال، از جمله اعتباراتی هستند که هزینه می شوند. و تاکنون ۱۵۵ سند روستایی صادر و تعداد ۱۴۷ پرونده در مرحله ثبت می باشند.
مدیربنیاد مسکن شهرستان دیلم گفت طرح هادی روستای گزلوری شامل ۳۰۰ متر سنگ جدول با اجرای اِلمان مزین به تمثال مبارک شهدا در دست اقدام می باشد که این پروژه ها با اعتباری بالغ بر۵ میلیارد ریال در دست اجرا می باشند.

index

Print Friendly, PDF & Email