کمک بلاعوض برای سرعت بخشی در روند اجرای واحدهای روستایی استان بوشهر پرداخت شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ مدیرکل مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: در راستای سرعت بخشی به روند اجرای واحدی روستایی استان بوشهر از کمک‌های بلاعوض در این بخش استفاده شود.

سید رضا حمیدی در بازدید از روند اجرای واحدهای مسکن روستایی طرح ویژه بهسازی و نوسازی و مسکن محرومین شهرستانهای کنگان و عسلویه از توابع استان بوشهر افزود: تامین مسکن مناسب برای محرومین و بهسازی و نوسازی مسکن روستائیان از مهمترین اقدامات این نهاد است و تلاش می‌شود در قالب اجرای تفاهم نامه های مختلف زمینه تامین مسکن مقاوم و سر پناه مناسب و ایمن برای جامعه محرومان فراهم شود.

وی تاکید کرد: سهم کمکهای بلاعوض مسکن محرومین برای هر واحد ۳۰ میلیون تومان است که تلاش می شود با پرداخت این اعتبار روند اجرای واحدهای روستایی از محل اجرای طرح نوسازی و بهسازی سرعت داده شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر نیز گفت: سهم این استان از طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی سال ۱۴۰۰ تعداد ۲هزار و ۱۸۰ واحد بود که سهم شهرستان کنگان ۱۰۵ واحد و از این تعداد ۶۵ واحد در مرحله اجرا هستند و همچنین سهم شهرستان عسلویه نیز ۵۵ واحد است که ۲۹ واحد آن در زمان حاضر در مرحله اجرا قرار دارد.

علیرضا مقدم افزود: سهم استان بوشهر از مسکن محرومان نیز یک هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی است که از این تعداد ۷۳ واحد مربوط به شهرستان کنگان است که در زمان حاضر ۳۲ واحد عملیاتی شده و سهم عسلویه نیز ۷۸ واحد است که ۲۶ واحد آن در حال اجرا است.

Print Friendly, PDF & Email