۱۴ هزار واحد مسکن برای خانوارهای چند معلولی ساخته می‌شود

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ مدیرعامل انجمن خیران مسکن‌ساز کشور گفت: بیش از ۱۴ هزار واحد مسکن برای خانوارهای چند معلولی ساخته می‌شود.

کیومرث سلگی در نشست اعضای انجمن خیران مسکن ساز با امام جمعه بوشهر اظهار داشت: مشارکت در ساخت مسکن برای اقشار نیازمند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وی با بیان اینکه مسکن یکی از نیازهای اساسی همه اقشار خصوصاً جوانان است، تصریح کرد: در این راستا مشارکت خیرین در ساخت مسکن می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در رفع مشکلات خانواده‌ها و جوانان داشته باشد.

مدیرعامل انجمن خیران مسکن‌ساز کشور با اشاره به فعالیت این انجمن در همه مراکز استان‌ها و ۱۲۰ شهرستان کشور خاطرنشان کرد: ساخت ۳۰ هزار واحد مسکن خیر ساز در کشور آغاز شده که تاکنون ۲۰ هزار واحد تکمیل و تحویل شده است.

وی اضافه کرد: در استان بوشهر نیز شاهد مشارکت و همراهی خوبی از سوی خیرین هستیم و با توجه به افزایش قیمت ساخت مسکن انتظار می‌رود که مشارکت‌ها در این امر خیر افزایش یابد.

سلگی از ساخت ۱۴ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی برای خانواده چند معلولی در سطح کشور خبر داد و بیان کرد: تاکنون پنج هزار واحد مسکونی ویژه خانواده‌های دو معلولی در استان‌ها از سوی این انجمن ساخته و تحویل شده است.

وی از ساخت شش هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در روستاها برای خانواده‌های چند معلولی خبر داد و افزود: در سطح شهرها نیز هفت هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی توسط انجمن خیران مسکن ساز ساخته می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email