۱۵۰ میلیارد ریال در فاز نخست دهکده گردشگری بوشهر سرمایه‌گذاری شد

حیدری گفت: در اجرای ۱۷ هکتار از فاز نخست طرح دهکده گردشگری ساحلی بوشهر ۱۵۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، سرپرست بنیاد مسکن استان در حاشیه بازدید از دهکده گردشگری بوشهر به خبرنگار تسنیم گفت: از ۱۰ شهرستان استان بوشهر ۸۰ درصد شهرستان‌ها دارای ساحل هم‌جوار با خلیج فارس هستند که این مهم، فرصتی برای اجرای طرح‌ مختلف گردشگری فراهم کرده است. و شهر بوشهر یکی از ظرفیت های بالا در حوزه گردشگری می باشد. و این امر موجب شده که قابلیت های سرمایه گذاری در استان فراهم شود.
حیدری به اجرای طرح دهکده گردشگری بوشهر پرداخت وافزود: این پروژه در ۸۵ هکتار در شهربوشهر طراحی شده که اکنون فاز نخست آن در ۱۷ هکتار با ۲ دریاچه طبیعی و اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال در آستانه بهره برداری می باشد. و احداث این دریاچه ها فرصتی برای گردش و تفریح های دریایی ایجاد نموده است.
وی بیان کرد: در فاز نخست دهکده گردشگری بوشهر انواع تفریحات و بازی‌های دریایی طراحی شده و این در حالی است که خدمات گوناگون رفاهی ارائه می‌شود. همچنین در این فاز ۵ هزار متر مربع فضای دریاچه طراحی و ۳۰ هزار متر مربع فضای سبز ایجاد شده است. و درایام نوروز فضای مفرحی برای گردشگران نقاط مختلف کشور در دهکده گردشگری بوشهر تدارک دیده شده است.

13941208133215047232314

IMG_9542

 

Print Friendly, PDF & Email