۱۶۶ میلیارد ریال پروژه بنیاد مسکن بوشهر بهره‌برداری شد

به گزارش “روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر”؛ مدیرکل بنیاد مسکن بوشهر گفت: همزمان با فرا رسیدن دهه فجر ۱۶۶ میلیارد ریال پروژه بنیاد مسکن در استان به بهره‌برداری رسید.

حمید حیدری بریدی، اظهار داشت: این طرح‌ها در حوزه بهسازی معابر روستایی، راه دسترسی، اسفالت معابر به بهره‌برداری می‌رسد که خانوارهای روستایی از خدمات آن بهره‌مند می‌شوند.

حیدری با بیان اینکه ۵۳ درصد خانه‌های روستایی بوشهر مقاوم سازی شده است عنوان کرد: طرح‌های جاده ساحلی، ۵ زمین چمن مصنوعی، دیوار حفاظتی، دیوار ساحلی، پارک و پل روستایی در استان بوشهر در ایام دهه فجر افتتاح می‌شود.

وی بیان کرد: در ایام دهه فجر بیش از ۶۰ پروژه در روستاهای استان بوشهر افتتاح شد.

وی به اجرای طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی پرداخت و اظهار داشت: در اجرای این طرح تاکنون یک‌هزار و ۳۰۷ میلیارد ریال پروژه در روستاهای استان بوشهر اجرایی شده است.

وی از اجرای طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی پرداخت و افزود: در اجرای طرح بهسازی و نوسازی مسکن روستایی ۳.۱ هزار میلیارد ریال پرداخت شده و این در حالی است که ۴۱۶ میلیارد ریال در اجرای بازسازی و نوسازی مسکن روستایی تخصیص یافته است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر افزود: در اجرای طرح بازسازی و نوسازی واحدمسکونی شهری و روستایی اعتباری افزون بر ۴۶۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

Print Friendly, PDF & Email