آخرین خبرها

۱۷۰ میلیارد ریال به روستاهای دشتی و تنگستان اختصاص یافت

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس با تاکید بر توسعه زیرساخت‌ها در روستاها گفت: در این راستا بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور ۱۷۰ میلیارد ریال به روستاهای دشتی و تنگستان اختصاص داد.

غلامحسین کرمی در نشست بررسی اجرای طرح‌های عمران روستایی در شهرستان‌های دشتی و تنگستان اظهار داشت: این دو شهرستان دارای روستاهای متعددی است که توسعه طرح‌های عمران روستایی در اولویت برنامه‌ها قرار گرفته است.

وی، توسعه زیرساخت‌های عمرانی از جمله معابر روستایی و اجرای طرح‌های هادی روستایی را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: تامین قیر مورد نیاز برای اسفالت معابر یکی از ضروریات است که در دستور کار بنیاد مسکن قرار گرفته است.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس با تاکید بر افزایش تامین سهمیه قیر رایگان گفت: حل مشکلات و توسعه طرح‌های، هادی روستایی باید در دستور کار بنیاد مسکن به عنوان یکی از مطالبات مردم روستاهای شهرستان دشتی و تنگستان قرار بگیرد.

کرمی از تخصیص اعتبارات عمران روستایی خبر داد و خاطر نشان کرد: در این راستا بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور ۱۷۰ میلیارد ریال به روستاهای دشتی و تنگستان اختصاص داد.

وی، با تاکید بر تسریع اجرای طرح‌های آبرسانی تصریح کرد: هر چند اجرای طرح‌های آبرسانی در بخش‌های سدسازی، آب‌شیرین‌کن و ساخت مخازن در دستور کار قرار گرفته ولی تسریع در تکمیل آن و بهره‌برداری قبل از فصل گرما یکی از ضروریات است.

Print Friendly, PDF & Email