۲۰ پروژه عمرانی در بخش کاکی شهرستان دشتی افتتاح و کلنگ‌زنی شد

در آخرین روز از هفته دولت ۲۰ پروژه عمرانی با اعتبار قریب به ۷۰ میلیارد ریال در بخش کاکی افتتاح و اجرا شد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در آئین افتتاح این پروژه‌ها که با حضور مهرجو- فرماندار شهرستان دشتی، حجت الاسلام پور فاطمی- نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، حیدری – سرپرست بنیاد مسکن استان، مهندس صالحی مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتی و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.
مهرجو اظهار داشت: این پروژه‌ها در بخش‌های راه، عمران شهری، آموزش، کشاورزی و عمران روستایی است. و با اشاره به اینکه ۱۰ پروژه و طرح عمران شهری کاکی با اعتبار بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال افتتاح شد، تصریح کرد: این پروژه‌ها شامل زیرسازی و آسفالت کوچه و معابر، احداث خیابان محله بنیاد مسکن، تکمیل بلوار بسیج، احداث کانال‌های دفع آب‌های سطحی خیابان بازار، آسفالت معابر اطراف مصلی و برج روشنایی پارک‌ها از مهمترین این پروژه‌ها است.
وی از افتتاح زمین چمن مصنوعی مدرسه آیت‌الله حاج میرزا احمد دشتی خبر داد و یادآور شد: برای اجرای این پروژه بالغ بر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
فرماندار شهرستان دشتی خاطرنشان کرد: همچنین عملیات اجرایی جاده بین مزارع روستای تلخو نیز با اعتبار دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به طول دو کیلومتر آغاز شد.
وی در پایان گفت: جمعا در آخرین روز از هفته دولت ۲۰ پروژه عمرانی با اعتبار قریب به ۷۰ میلیارد ریال در بخش کاکی افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

w7uo_dsc_0020

n3lx_dsc_0011

Print Friendly, PDF & Email