۳۸روستای شهرستان جم از طرح بوستان امید بهره مند می شود

فرماندارشهرستان جم در میان مردم روستای کوری حیاتی از احداث ۳۸ بوستان امید توسط بنیاد مسکن خبر داد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، نوروزی- فرماندار شهرستان جم، درمراسم افتتاح پروژه های عمرانی در روستاها به همراه مهندس بهمنی- مدیر بنیاد مسکن شهرستان، مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان و معاونین فرماندار با حضور اهالی روستای کوری حیاتی، ضمن گرامیداشت شهادت شهیدان رجایی و باهنر و فرا رسیدن هفته دولت اظهارکرد: دولت تدبیر و امید با تاسی از این دو شهید بزرگوار و با تلاش، جدیت و تکیه بر تدبیر و خرد جمعی در دو حوزه داخلی و خارجی موفقیت های خوبی داشته که این موفقیت ها حاصل همدلی و همزبانی مردم و دولت است. وی همچنین توسعه روستایی را از اهداف مهم دولت تدبیر و امید بر شمرد و گفت: اقدامات بسیار خوبی در راستای توسعه متوازن روستاها به ویژه روستاهای استان بوشهر در حال انجام است که به ارتقای خدمات دولت در روستاها کمک می‌کند. وی احداث چمن‌های مصنوعی در روستاها را یکی از برنامه‌های مهم استان در سال گذشته و جاری عنوان کرد و افزود: در سال گذشته چندین چمن مصنوعی در شهرستان جم احداث شد که در سال جاری، شاهد برگزاری مسابقات فوتسال فجر امید با حضور تیم های روستایی در این زمین ها خواهیم بود.

150

فرماندار جم، احداث بوستان های امید را از دیگر برنامه های دولت برای توسعه متوازن و بهبود کیفیت زندگی در روستاها بر شمرد و بیان داشت: ۳۸ روستای شهرستان جم امسال در قالب طرح بوستان های امید، از پارک و فضای تفریحی بهره‌مند می‌شوند. و دهستان کوری حیاتی را از روستاهای پیش رو در توسعه و مشارکت عمومی دانست و افزود: ۲ پروژه مهم، بلوار ۴۵ متری و زمین چمن مصنوعی در این روستا به بهره برداری خواهد رسید. وی بر لزوم پاسخگویی مدیران دولت تدبیر و امید به مردم تاکید کرد و گفت: مدیران باید به وعده های خود عمل کنند و هیچ مدیری حق ندارد وعده‌ای را در جامعه مطرح کند که از اجرای آن ناتوان باشد.
در حاشیه این مراسم مهندس بهمنی، از روند ثبت اسناد مالکیت روستایی وشهری گزارشی ارائه نمودند و در پاسخ به موضوع ثبت اسناد مالکیت منازل گفت: تلاش هایی در این راستا انجام شده است و انتظار داریم روند ثبت اسناد مالکیت سرعت گیرد. و اظهار امیدواری کرد با پیگیری هایی که انجام شده تمام اسناد مالکیت روستای کوری حیاتی تا پایان سال ثبت شوند.

DSC01327

DSC01249

Print Friendly, PDF & Email