۵۸ درصد اماکن روستایی دشتی مقاوم سازی شده‌اند

فرماندار دشتی از مقاوم سازی ۵۸ درصد اماکن روستایی این شهرستان خبر داد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر به نقل از خبرگزاری مهر، نادری صبح چهارشنبه به مناسبت سالروز افتتاح حساب شماره ۱۰۰ به فرمان حضرت امام خمینی (ره) و تاسیس بنیاد مسکن با حضور در اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتی از تلاش های این مجموعه تقدیر و از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی واحدهای مختلف قرار گرفت.
فرماندار ضمن تبریک این روز اظهار داشت: در این مدت بنیاد مسکن اقدامات و کارهای ارزشمندی در سطح کشور و به خصوص شهرستان دشتی در بخش اجرای طرح هادی، مقاوم سازی منازل و غیره انجام داده است. این اداره در جذب اعتبارات ملی و استانی نیز موفق بوده و با جذب به موقع این اعتبارات تحول خوبی را در روستاها شاهد هستیم.
وی بیان کرد: اداره بنیاد مسکن شهرستان علی رغم کمبود نیروی انسانی و حجم بالای کار ولی تاکنون توانسته کارهای خوبی انجام دهد و رضایت مردم درروستاها را جلب کند.
نادری خاطرنشان کرد: اجرای طرح هادی در همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار در شهرستان دشتی انجام شده و در سال جاری نیز هشت روستایی که موفق به تشکیل شوراها شدند طرح هادی برای آنها تهیه خواهد شد.
در این بازدید مهندس صالحی مدیر بنیاد مسکن شهرستان ضمن تقدیر از حضور فرماندار شهرستان گزارش مختصری از اقدامات و کارهای در دست اجرا ارائه نمودند.

 

Print Friendly, PDF & Email