۶۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های عمران روستایی استان بوشهر تخصیص یافت

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ معاون عمران روستایی بنیاد مسکن گفت: علاوه بر ۳۰ میلیارد تومان اعتبارات استانی به همین میزان اعتبارات ملی از کمک‌های وزارت نفت و بنیاد مسکن در مجموع ۶۰ میلیارد تومان تخصیص می‌یابد تا پروژه‌ها در نقاط روستایی استان بوشهر عملیاتی شود.

محمدرضا شاملو در بررسی طرح‌های عمران روستایی بنیاد مسکن شبانکاره با بیان اینکه اقدامات خوبی در روستاهای استان بوشهر انجام شده است اظهار داشت: همکاری و تعامل مسئولان استان سبب شده که اقدامات خوبی در عمران روستایی انجام شود.

وی از اجرای بوستان‌ها و چمن مصنوعی ورزشی در روستاهای استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: استان بوشهر در ساخت بوستا‌ن‌ها و چمن مصنوعی ورزشی و آسفالت معابر از نظر شاخص برخورداری جزو استان‌ها برتر در کشور است.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن هماهنگی و تعامل استاندار و فرمانداران استان بوشهر در عرصه عمران روستایی و توجه به طرح‌های بنیاد مسکن را مورد ستایش قرار داد و افزود: در این راستا همکاری مردم، دهیاران و شوراهای روستاهای استان بوشهر با اجرای طرح‌‌های عمرانی بنیاد مسکن جای قدردانی دارد.

شاملو از اجرای شبکه معابر روستایی در استان خبر دادو خاطرنشان کرد: در سه سال گذشته بیش از ۳۵۰ کیلومتر شبکه معابر روستایی در استان بوشهر آسفالت شده و شاخص برخورداری روستاهای این استان از طرح هادی ۱۰۰ درصد است.

وی با بیان اینکه طرح هادی در ۴۰۸ روستای استان بوشهر بالای ۲۰ خانوار اجرا شده است تصریح کرد: استان بوشهر علاوه بر شاخص برخورداری از طرح هادی ۷۰ تا ۸۰ روستاها کارهای اجرایی در آن انجام شده و بسیاری از طرح‌های هادی مورد اجرا و بهره‌برداری قرار گرفته است.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن با بیان اینکه در شبانکاره امسال طرح‌های مهم عمران روستایی انجام می‌شود گفت: ۳۰ میلیارد تومان اعتبارات استانی بنیاد مسکن در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان‌ها و شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر برای اجرای طرح‌های عمران روستایی مصوب شده است.

شاملو، با بیان اینکه علاوه بر اعتبارات استانی بودجه ملی هم مورد توجه قرار گرفته است تصریح کرد: علاوه بر ۳۰ میلیارد تومان اعتبارات استانی به همین میزان اعتبارات ملی از کمک‌های وزارت نفت و بنیاد مسکن تخصیص می‌یابد تا به تدریج این اعتبارات پرداخت می‌شود و پروژه‌ها عملیاتی می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email