۷۶ درصد واحدهای مسکونی آسیب دیده از زلزله دشتستان بازسازی شد

حیدری‌ در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم بیان داشت: ۷۶ درصد واحدهای مسکونی آسیب دیده از زلزله دشتستان بازسازی شد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهرحیدری‌ در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم بیان داشت: در جریان زلزله دشتستان یک‌هزار و ۸۰۱ واحد مسکونی آسیب دیده در شهرها و روستاهای دشتستان برای بازسازی دراختیار بنیاد مسکن بوشهر قرار گرفت که تاکنون ۷۶ درصد آن به اتمام رسیده است.
وی با بیان اینکه به هر منزل آسیب دیده برای بازسازی ۲۵ میلیون تومان تسهیلات کم بهره قرار گرفت گفت: در این جریان، به هر نفر از کسانی که منزل آنان تخریب شده بود ۵ میلیون تومان به صورت بلاعوض پرداخت شد.
حیدری سرپرست بنیاد مسکن استان گفت: با اشاره به اینکه برای بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده از زلزله ۴۵ میلیارد تومان وام کم بهره پرداخت شده همچنین برای کمک به آسیب دیدگان ۹ میلیارد تومان تسهیلات به صورت بلاعوض پرداخت گردیده است.

IMG_6997وی با بیان اینکه منازل آسیب دیده در ۴ شهر و ۴۴ روستای دشتستان قرار دارند خاطرنشان کرد: تاکنون یک‌هزار و ۴۳۵ واحد سقف پوشی شده و در اختیار مردم قرار گرفته است.
سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر بیان داشت: برای تعمیر و نوسازی یک‌هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی آسیب دیده از زلزله ضمن پرداخت ۱۷ میلیارد ریال تسهیلات اعتباری، ۵۱۰ میلیون ریال به صورت بلاعوض پرداخت شد.
IMG_5893

IMG_6526

Print Friendly, PDF & Email