۸ پروژه عمران روستایی در عسلویه و کنگان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ در هفته دولت امسال هشت پروژه عمران روستایی در شهرستان‌های عسلویه و کنگان به بهره‌برداری رسید و ۱۵ پروژه عمران روستایی در دشتستان افتتاح شد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان‌های کنگان و عسلویه اظهار کرد: با مشارکت بنیاد مسکن شهرستان با دهیاری‌ها، پنج پروژه بهسازی معابر روستایی و اجرای آسفالت از محل قیر رایگان به مساحت ۱۴ هزار متر مربع با اعتبار سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در روستاهای عسلویه اجرایی و به بهره‌برداری رسید.

حیدر کردی افزود: همچنین ۹۸ هزار و ۷۷۲ متر مربع آسفالت با اعتبار ۴۹ میلیارد و ۶۸۶ میلیون ریال در روستاهای شهرستان عسلویه در دست اجرا است.

وی تصریح کرد: احداث دیوار حفاظتی به طول ۱۵۰ متر و ارتفاع ۲.۵ متر با اعتبار یک میلیارد ریال در روستای خره شهرستان عسلویه به بهره‌برداری رسید.

کردی عنوان کرد: اجرای شش هزار متر مربع آسفالت از محل قیر رایگان به اعتبار ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به صورت مشارکتی با دهیاری روستای پرک به بهره‌برداری رسید.

وی گفت: بهره‌برداری از پروژه بهسازی معابر روستایی و اجرای آسفالت شامل پیاده‌روسازی، زیرسازی و سنگ جدول در روستای چاه‌مجنون به مساحت ۲ هزار و ۱۰۰ متر مربع با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبار استانی از دیگر اقدامات هفته دولت بود.

Print Friendly, PDF & Email