۹۴ میلیاردتومان اعتبار قیر رایگان به استان بوشهر اختصاص یافت

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: ۹۴ میلیارد تومان اعتبار از محل قیر رایگان برای آسفالت معابر روستاهای این استان اختصاص یافته است.

علیرضا مقدم افزود: تامین اعتبار قیر رایگان فرصت خیلی خوبی برای عمران و آبادانی روستاهای کشور است که با عنایت دولت سیزدهم و همراهی و کمک نمایندگان مجلس شورای اسلامی و پیگیری و مساعدت دفتر مرکزی بنیاد مسکن و مجموعه استان برای پایان سال مالی ۱۴۰۰ درنظر گرفته شده است و برای پرداخت آن هیچ مشکلی نداریم.

وی یادآورشد: سهمیه درنظرگرفته شده سال ۹۹ قیر رایگان این استان ۲۸ میلیارد تومان بوده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر اظهارداشت: براساس برنامه‌ریزی به عمل آمده از محل قیر رایگان، یک میلیون مترمربع آسفالت در بیش از ۲۵۰ روستای این استان با مشارکت دهیاری ها پیش بینی شده است.

مقدم گفت: با افزایش سهمیه قیر درنظرگرفته شده تلاش خواهیم کرد بیشترین خدمات را به روستاها داشته باشیم.

مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: درصددیم اعتبار اختصاص یافته از محل قیر رایگان را برای اجرای طرح هادی و شبکه معابر تبدیل به نهضت ملی آسفالت کنیم.

وی بیان کرد: برای شهرستان گناوه هیچ محدودیتی در زمینه سهمیه قیر رایگان نداریم و آماده هستیم به هر میزانی که دهیاران مشارکت کنند، تامین کنیم تا روستاها از این کمک بهره مند شوند.

Print Friendly, PDF & Email