۹ پروژه آسفالت در روستاهای گناوه بهره‌برداری شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ ۹ پروژه آسفالت معابر، خیابان و ورودی‌های روستاهای شهرستان گناوه با مجموع اعتبار ۶۰ میلیارد ریال در آیینی به بهره‌برداری رسید.

فرماندار گناوه در آیین افتتاح آسفالت خیابان ورودی روستای شول بخش مرکزی این شهرستان به عنوان پروژه‌های نمادین افزود: تکمیل پروژه آسفالت خیابان ورودی و دسترسی به جاده اصلی روستای شول از مهم‌ترین پروژه‌هایی است که به موازات هم اجرایی شده است.
غلامرضا مهرجو افزود: آسفالت خیابان ورودی روستای شول پروژه‌ای مهم است که در روز جاری به بهره‌برداری می رسد و امیدواریم ادامه این پروژه که به جاده دسترسی اصلی است، هرچه زودتر به اتمام برسد.
بخشدار مرکزی گناوه نیز در این مراسم گفت: ورودی روستای شول از نقاط حادثه خیز بخش مرکزی این شهرستان است که در آن حوادث ناگواری اتفاق افتاده است.
خدیجه دشتی افزود: این پروژه از ۱۶ سال پیش آغاز، ولی رها شده بود که در کمتر از یک سال با هماهنگی‌های به عمل آمده اجرایی و به اتمام رسید.
رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی گناوه گفت: همزمان با افتتاح پروژه آسفالت خیابان ورودی روستای شول، هشت پروژه دیگر با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال و به میزان ۴۰ هزارمتر مربع به بهره‌برداری می‌رسد.
احسان علیپور افزود: پروژه روستای شول در قالب طرح بهسازی معابر روستایی توسط این بنیاد و با همکاری دهیاری به طول ۵۵۰ متر و عرض ۲۲ متر به صورت دوباند هشت متری با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال افتتاح می‌شود.
وی اظهارکرد: اعتبارات این پروژه به صورت مشارکتی و با همکاری از محل نفت، قیر رایگان و دهیاری‌ و منابع این بنیاد تامین شده است.

Print Friendly, PDF & Email