۱۰۲طرح عمرانی در استان بوشهرافتتاح شد

حیدری گفت همزمان با ایام‌الله دهه فجر ۱۰۲ طرح عمرانی در حوزه بنیاد مسکن در استان بوشهر افتتاح شد و تخصیص اعتبارات پروژه ها نسبت به سال قبل رشد ۳ برابری داشته است……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر حمید حیدری‌ سرپرست بنیاد مسکن استان در آیین آغاز عملیات فاز اول ساخت دهکده گردشگری بوشهرگفت بنیاد مسکن علاوه بر اجرای طرح های زیرساخت روستاها، مشارکت درپروژه های عمرانی دیگرمشارکت دارد.
وی با اشاره به اینکه اکنون ۳۷۶ طرح عمرانی در حوزه بنیاد مسکن استان بوشهر در حال اجرا است بیان کرد برای اجرای این طرح‌ها ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.
سرپرست بنیاد مسکن استان بوشهر از افتتاح ۱۰۲ طرح عمرانی در حوزه بنیاد مسکن خبرداد و گفت در ایام‌الهی دهه فجر ۱۰۲ طرح شامل ۸۹ طرح هادی، ۱۲ طرح ازاعتبارات مصوب مقام معظم رهبری و دهها چمن مصنوعی ورزشی روستایی افتتاح شد.
حیدری از اجرای طرح دهکده گردشگری بوشهر خبرداد و گفت این طرح با مشارکت بنیاد مسکن آغاز شده که تاکنون ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برای ایجاد زیرساخت‌های آن هزینه شده است.
وی با اشاره به اینکه ۱۳۵ میلیارد ریال برای اجرای فاز نخست این طرح مصوب شده است خاطرنشان کرد تاکنون ۵۰ میلیارد ریال از این اعتبارات تخصیص یافته است که تلاش می‌شود فضایی برای استفاده مردم در ایام نوروز در آن فراهم شود.

IMG_5602

 

Print Friendly, PDF & Email