۲۳۰۰ واحد مسکن مهراستان بوشهر امسال تکمیل می‌شود

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در نشست شورای تأمین مسکن استان، مهندس باستی- معاون امور عمرانی استانداری……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در نشست شورای تأمین مسکن استان، مهندس باستی- معاون امور عمرانی استانداری بیان کرد: ۳۶ هزار و ۳۵۲ واحد مسکن مهر در استان بوشهر مورد تعهد دولت بوده که تاکنون ۲۹ هزار و ۱۱۲ واحد آن تحویل شده است. و ۲۳۰۰ واحد دیگر تا پایان امسال تکمیل و تحویل متقاضیان می‌شود.

در این نشست مهندس باستی به پایان کار ۶۶۰ واحد مسکن مهر بوشهر اشاره نمود و اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده زیرساخت‌های مسکن مهر در شهرهای استان بوشهر در حال اجرا و تکمیل است. و با بیان اینکه ۷۲۰۰ واحد مسکن مهر در شهرهای استان بوشهر نیمه تمام است گفت: با واگذاری ۲ هزار و ۳۰۰ واحد مسکن تا پایان امسال به متقاضیان، ۴۹۰۰ واحد دیگر تعیین تکلیف می‌شود.

وی با بیان اینکه اعتباراتی از سوی دولت برای تکمیل مسکن‌های مهر تخصیص یافته است بیان کرد: برآورد اجرای مسکن مهر در شهرهای استان بوشهر غیر واقعی و همخوانی با هزینه‌های ساخت و ساز ندارد که بر این اساس با توجه به اینکه متقاضیان به تعهدات خود عمل کرده‌اند، دولت برای تسریع در تکمیل این واحدها اعتباراتی تخصیص داده است. و برای حل مشکلات و تسریع در تکمیل مسکن مهر استان بوشهر تصمیمات مهمی اتخاذ شده است و این حق همه مردم و متقاضیان است که مسکن آنها تحویل شود و در این راستا همه دستگاه‌های ذیربط برای تکمیل تعهدات خود در تلاش هستند. و انتظار می‌رود با تلاشی که صورت می‌گیرد بتوانیم پرونده مسکن مهر در استان بوشهر را به پایان برسانیم.

100

Print Friendly, PDF & Email