۴۱ زمین مینی فوتبال و بوستان امید درروستاهای گناوه ساخته می‌شود

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گناوه گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده امسال ۷ زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی و ۳۴ بوستان امید در روستاهای شهرستان گناوه ساخته می‌شود……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، مهندس افرند بعد از ظهر امروز در نشست با مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان گناوه با بیان اینکه توسعه، عمران و آبادانی روستاها هدف اصلی این نهاد است اظهار داشت: اجرای پروژه‌های متعدد در روستاهای این شهرستان با اعتبار ۴۷ میلیارد ریال از اقدامات بنیاد مسکن گناوه در سال گذشته است.
وی با اشاره به اینکه این نهاد نقش مهمی در توسعه و عمران روستاها دارد بیان کرد: اجرای طرح هادی در ۳۲ روستا، احداث ۴ زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی، خیابان‌سازی و اجرای آسفالت معابر روستاها از برنامه‎های بنیاد مسکن در سال گذشته است. همچنین پرداخت ۱۱۸ فقره وام بهسازی منازل روستایی و احداث ۱۱۸ واحد مسکن مهر در بندر ریگ را از دیگر اقدام‌های بنیاد مسکن در سال گذشته عنوان کرد.
مهندس افرند افزود: عملیات ساخت طرح‌های امید روستایی در گناوه آغاز شده و خاطرنشان کرد: با برنامه ‌ریزی انجام شده امسال ۷ زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی و ۳۴ بوستان امید در روستاهای شهرستان گناوه ساخته می‌شود.
وی از رایگان آسفالت شدن معابر روستایی در گناوه خبرداد و افزود: به بخشداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان گناوه اعلام شده در هر روستایی از شهرستان که زیرسازی معابر آماده شود آسفالت رایگان انجام می‎شود. و در همین راستا عملیات آسفالت ۹ کیلومتر از معابر روستایی در دستور کار قرار گرفته است.

2 copy

wn40_dsc_0084

 

Print Friendly, PDF & Email