۴۳ پروژه عمران روستایی در تنگستان افتتاح و بهره برداری شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر؛ رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تنگستان گفت: ۴۳ پروژه عمران روستایی در شهرستان تنگستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مهدی احمدی منفرد در این مراسم ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار داشت: مهمترین رسالت بنیاد مسکن فراهم ساختن شرایط مطلوب زندگی برای روستاییان است، به نحوی که مردم احساس لذت بخشی از زندگی در روستا داشته باشند.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تنگستان گفت: این شرایط است که می تواند باعث ماندگاری روستانشینان در روستا شود و تا حدودی معضل حاشیه نشینی را کنترل کرد.

وی افزود: اجرای طرح هادی، بازنگری طرح های هادی در مناطق فاقد آن و کمک های بلاعوض به روستاییان، کمک می‌کند تا در جهت جلب رضایتمندی بیشتر مردم گام های موثری برداشته شود.

احمدی منفرد گفت: برای رضایتمندی مردم و تحول در سطح روستاها و شهرهای شهرستان کم کاری نمی‌کنیم، و خوشبختانه عملکرد بنیاد مسکن در شهرستان تنگستان قابل دفاع است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تنگستان با اشاره به برخی پروژه های دهه فجر گفت: ۴۳ پروژه عمران روستایی در شهرستان تنگستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی افزود: در ۳۹ روستای شهرستان تنگستان به میزان ۱۷۰ هزار متر مربع آسفالت اجرا شد و در روستاهای کناری، محمدطاهری، گورک سادات و جمالی نیز چمن مصنوعی با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email