۷۲۷ واحد مسکن خیرساز در استان بوشهر افتتاح شد

به مناسبت دهه مبارک فجر در آیینی بهره برداری از ۷۲۷ واحد مسکونی خیرساز در استان بوشهر آغاز شد……

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان بوشهر، در آیین افتتاح ۱۱۴ واحد مسکونی در شهر عالیشهر شهرستان بوشهر با حضور حجت الاسلام رضایی- قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور، مهندس درفشی- معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن، مدیرکل روابط عمومی، مدیر کل انجمن خیرین مسکن ساز کشور، سرپرست بنیاد مسکن استان، مدیرعامل انجمن خیرین و دیگر مسئولین بطور همزمان از ۷۲۷ واحد مسکونی در سطح استان بهره برداری شد.
شهبازی- مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان بوشهر در آیین افتتاح پروژه مسکن ۱۱۴ واحدی خیرساز عالی شهر افزود: احداث واحدهای مسکونی انجمن خیرین مسکن ساز استان بوشهر در قالب ۱۱ پروژه در شهرهای کنگان، خورموج، اهرم، برازجان، دیلم، بندر ریگ، گناوه، عالی شهر و روستای احمدی به بهره برداری می رسد.
وی افزود: برای احداث این ۷۲۷ واحد در مجموع ۲۸۵ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال هزینه شده که از این میزان ۱۶۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی و مابقی از محل کمک خیرین و آورده متقاضیان تامین شده است.
شهبازی بیان کرد: زیربنای واحدهای مسکونی خیر ساز استان بوشهر بین ۷۰ تا ۱۲۷ متر مربع است. و پروژه ۱۱۴ واحدی غدیر عالی شهر با زیربنای ۱۰ هزار و ۷۰۰ مترمربع در زمینی به مساحت ۶۶۳۰ متر مربع در چهار طبقه ساخته شده و متوسط زیربنای هر واحد ۹۳ متر مربع است.
مدیر عامل انجمن خیرین یادآورشد: این انجمن ۸۳۰ واحد مسکونی را در دست ساخت داشته است که اکنون ۷۲۷ واحد آن به بهره برداری رسیده و مابقی نیز تا پایان خرداد سال آینده تکمیل خواهد شد.
شهبازی اضافه کرد: علاوه براین ساخت ۱۷۰۰ واحد مسکن خیر ساز دیگر برای محرومان استان بوشهر نیز در دستور کار است. همچنین ساخت ۱۱۳ واحد مسکن دیگر نیز برای خانواده های دارای دو معلول و بیشتر در استان بوشهر آغاز شده است.

IMG_9932

IMG_9942

IMG_9959

IMG_9985

IMG_0006

Print Friendly, PDF & Email